wrzuć monetę
Blog > Komentarze do wpisu
przesilenie?

od pewnego czasu mimo wyjątkowo dobrego humoru chodzę permanentnie zmęczona i niewyspana. doszło do tego, że w tygodniu śpię nawet do dziewięciu godzin co jest dość nietypowe. spać oczywiście lubię, nawet bardzo jednak w dni robocze jakoś mi się to nigdy nie udawało. teraz nie dość, że śpię te dziewięć godzin to przysypiam w drodze do pracy, czasem również z pracy. stanie w korkach ostatnio jest mi jak najbardziej na rękę. ;)

cranberries - dreams

istnieje jeszcze inne video do tej piosenki, ale mi bardziej podoba się to powyższe. utwór pochodzi z pierwszej płyty zespołu, na którym znajduje się jeszcze jedna znana piosenka, mianowicie 'linger'. dreams upodobali sobie filmowcy i można było ją usłyszeć w kilku filmach m.in. w masz wiadomość - jest to jedna z moich ulubionych komedii romantycznych. mam do niej duży sentyment ponieważ swojego byłego chłopaka poznałam właśnie w ten sposób, przez wymianę maili - mimo, że codziennie widywaliśmy się w szkole, a internet był czymś tak abstrakcyjnym dla reszty osób jak teraz... hmm no teraz to nie wiem, ale wyobraźcie to sobie, a niektórzy mam nadzieję są w stanie to sobie nawet przypomnieć gdy przestrzeń internetowa była w wielkich powijakach biorąc pod uwagę stan obecny, a polskich stron nie było prawie w ogóle.

miało być o cranberries, ale chyba zmęczenie robi swoje i plotę głupoty. najwyższy czas pójść spać. dobranoc.

czwartek, 30 października 2008, birdgehrl

Polecane wpisy

  • niezwykle smutno

    To był zupełnie zwyczajny początek roku, bez fajerwerków. Normalność. Zwyczajność. Do kwadratu. W piątek 8 stycznia ukazał się nowy album David'a Bowie, dokładn

  • nieszczęsna kumulacja

    Ostatnie dwanaście miesięcy to nieszczęsna kumulacja śmierci gwiazd, gwiazd jakich teraz już nie ma, wyjątkowych, nie marketingowych plastikowych tworów...

  • priorytety

    Od dłuższego czasu myślałam aby tutaj wrócić. Zaczęło mi trochę brakować tego miejsca. Pisanie zawsze sprawiało mi sporą przyjemność i nie ukrywam, było pewną f

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Cozzie, *.chello.pl
2008/10/31 10:37:12
Nic nie zmienia postrzegania niektórych rzeczy tak jak sen. Ja polecam sypianie w każdym miejscu o każdej porze.
-
2008/10/31 15:17:00
No.. dosyć tego dobrego. Wstawaj.. kukuuuu ryyyyyku :-)
-
birdgehrl
2008/10/31 19:20:45
@ cozzie
'sypianie w każdym miejscu o każdej porze' jest cholernie niebezpieczne!

@ chanson.francaise
o piętnastej siedemnaście faktycznie przysypiałam, przy biurku. wyczułeś/aś mnie!
-
rkdeey
2008/11/11 17:18:54
Kiedy mieszkałem w Moskwie, długie podróże metrem nauczyły mnie spania na stojąco w wagonach kolejki. Natomiast obecnie - może to zabrzmi jak herezja - staram się nie przyzwyczajać do długiego spania, obawiam się ciężkiego kryzysu jak już wrócę do zdrowia i trzeba będzie wstawać rano do fabryki.
-
birdgehrl
2008/11/11 17:41:58
rkdeey wydaje mi się, że przesadzasz. czy będziesz spał długo czy krócej i tak będzie kryzys. no chyba, że nastawiasz sobie codziennie budzik na 6 czy o której tam musisz wstać - w to jednak chyba nie uwierzę. ;)
-
rkdeey
2008/11/13 07:16:59
Czy przesadzam? Nie wiem, mówię z doświadczenia, po dłuższych przerwach zazwyczaj mam problem żeby dopasować się do konieczności wczesnej pobudki. Organizm mam na tyle wyrobiony, że bez budzika wstaję około 7-8, ale pracując podnoszę się zwykle wcześniej - jednak masz rację, nie zamierzam nastawiać budzika na 5 :) Przynajmniej na razie ;)