wrzuć monetę
Blog > Komentarze do wpisu
w innym wymiarze

a co tam panie w muzyce? odczuwam pewnego rodzaju zaległości. w ogóle mam wrażenie, że w tym roku nie było miesiąca o nazwie październik. zbyt długie/?/ oderwanie od rzeczywistości spowodowało jakieś zaburzenie rytmu miesięcznego.

ale co tam panie w muzyce? przez te trzy tygodnie praktycznie nie słuchałam nic. tzn. coś tam od czasu włączyłam. wakacje dotyczyły również tej sfery życia. jak wszystko to wszystko. dlatego teraz odczuwam olbrzymi pęd do muzyki. słucham i słucham i słucham. jak tylko mogę. nie słucham jednak nic nowego. rozgrzewam się. jakieś ciekawe propozycje?


the flaming lips - yoshimi battles the pink robots pt. 1

nie podoba mi się teledysk do tej piosenki więc wrzucam to co widzicie. często teledysk psuje nasz obraz utworu dlatego lepiej skupić się jedynie na muzyce. oczywiście czasami jest zupełnie odwrotnie, ale to już zupełnie inna historia...

tak. słucham ostatnio tej wydanej w 2002 roku płyty, o czym z resztą wspominałam na fejsie. relaksuje mnie. choć jednocześnie, jak to czasami bywa przy słuchaniu płyt w moim wypadku, przenosi mnie w trochę inny wymiar. lubię takie płyty.

niedziela, 07 listopada 2010, birdgehrl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: