wrzuć monetę
Blog > Komentarze do wpisu
wszystko będzie dobrze?

mamy listopad. mamy listopad? nie czuję. jest zdecydowanie za ciepło jak na listopad. tak mi się wydaje. może to znak? może to znak, że w tym roku zimy nie będzie, takiej jak w zeszłym roku. byłoby fajnie. mi do szczęścia śnieg nie jest potrzebny. mróz też.

jak listopad to depresja. cześć mam depresję. a może cześć jestem depresją. a może wcale nie. a może w tym roku będzie inaczej. może podobnie jak zimy nie będzie depresji. nie będzie jej już nigdy... co ty na to? jak na lato. lato... byle do lata.

potrzebuję usłyszeć banalne 'wszystko będzie dobrze'. nie przechodzi to przez gardło nikomu. będzie co ma być... nie będzie łatwo... zrobiła pani pierwszy krok. panno bird. wszystko będzie dobrze. nie jutro. nie za miesiąc. może nawet nie za rok. panno bird będzie z pewnością lepiej... będzie lepiej niż jest.


soulsavers - will you miss me when i burn

czy to nie jest przepiękny utwór na jesienny wieczór? oczywiście, że jest... z resztą cała płyta 'broken' może nam przygrywać w jesienne wieczory. mark lanegan ma wspaniały głos. niby nic specjalnego, niby nic. pozornie.

na płycie jest jeden utwór, w którym możemy usłyszeć również innego wielkiego wokalistę. patton'a. gdzie? to nie jest takie proste. trzeba się wsłuchać. najlepiej na słuchawkach. dla ciekawskich leniuchów google.

in the corner there is light
that is good for you
and behind you, i have warned you
there are awful things

piątek, 05 listopada 2010, birdgehrl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
zaynecarrick
2010/11/05 21:14:09
bedzie ok
-
muzykaniedlaciebie
2010/11/05 22:09:49
albo i lepiej niż ok.