wrzuć monetę
RSS
poniedziałek, 24 października 2016
priorytety

Od dłuższego czasu myślałam aby tutaj wrócić. Zaczęło mi trochę brakować tego miejsca. Pisanie zawsze sprawiało mi sporą przyjemność i nie ukrywam, było pewną formą relaksu. Dlatego też po co mam spędzać czas np. na kolorowankach dla dorosłych gdy mogę sobie pogryzmolić w inny, bardziej przyjemny sposób.

Nie obiecuję, że wracam na 100% być może to kolejne podejście, które mi uświadomi, że być może czas znaleźć inną formę, inne miejsce. Czas pokaże...


the cure - never enough

Rewelacyjny koncert The Cure miał miejsce w zeszły czwartek w Łodzi. Podobnie jak w 2008 roku koncert trwał długo, dłużej niż większość koncertów, prawie 3 godziny. Czuję się dopieszczona. To był wspaniały wieczór. 

Powyższe video, podobnie jak większość teledysków The Cure wyreżyserował Tim Pope

22:13, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 listopada 2014
nie lubię już Polski

to być może nie jest najlepszy wpis w okolicach dnia niepodległości, ale... kurde nawet nasze wspaniałe święto wypada w najgorszym miesiącu w roku - w listopadzie. 

marudzę, ale uświadomiłam sobie jak wielki błąd popełniłam wybierając się na urlop pod koniec października. urlop się udał i wszystko było super, ale powrót z nieustającego nasłonecznienia w ciemność potrafi dobić, ze dwojoną siłą. żeby nie było nie mędzę na pogodę, jak na listopad jest OK, ale do jasnej anielki czy o 16.30 muszą następować ciemności? nie potrafię zrozumieć dlaczego musimy tkwić w tak niekorzystnej dla nas strefie czasowej i manewrować bezsensu zegarkami dwa razy do roku. czy mogłaby być już wiosna? proszę...

dzisiejszy wpis sponsorowało zachmurzenie duże i mgła.


kazik - nie lubię już Polski

09:54, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »