wrzuć monetę
RSS
niedziela, 08 września 2013
idzie jesień

idzie jesień, to niestety nie podlega żadnym negocjacjom. na osłodę pozostają długie wieczory z możliwością praktycznie nieograniczonego słuchania dobrego trip-hopu. poniżej moje najświeższe i najciekawsze odkrycie. klasyka trip-hopu w serbskim wydaniu czyli zespół paydo komma. brzmi świetnie i nie mogę doczekać się dalszego ciągu... poniżej dwa ulubione, reszta dostępna na kanale yt zespołu. 


paydo komma - plava


paydo komma - rotten meat

21:35, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 września 2013
co się odwlecze...

teoretycznie powstaje mnóstwo muzyki, niestety dostrzegam, że coraz trudniej mi znaleźć w tej olbrzymiej masie coś dla siebie, na dłużej. dlatego też jak już coś wpadnie mi mocniej w ucho to jestem autentycznie w siódmym niebie. tak właśnie było z the gargantua project. dobry trip-hop ze sporą dawką hip-hopu. 


the gargantua project - johnny juvenile

chciałam napisać o the gargantua project przy okazji premiery jego pierwszego albumu. niestety data premiery, która miała być w lipcu przeciągnęła się i nie wiem kiedy doczekam się tego debiutu. :/ dlatego też nie ma co zwlekać. nie ma co więcej się rozpisywać. posłuchajcie być może i dla was okaże się to przyjemnością. cała epka na bandcamp, nadal do ściągnięcia za darmo. 

20:58, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »