wrzuć monetę
RSS
czwartek, 02 maja 2013
duńskie opętanie

lulu rouge mistrzowie mrocznej elektroniki powracają. 5 lat trzeba było czekać na drugą płytę 'the song is in the drum'. długo... ale warto było. jeśli nie mieliście okazji zetknąć się wcześniej z duńskim duetem polecam mimo wszystko rozpocząć od pierwszej płyty, która pozwoli wam wprowadzić się w ten specyficzny nastrój. nie warto przeskakiwać na drugi poziom, opanujcie najpierw spokojnie pierwszy. dla ułatwienia podaję źródło. :)

płyty nie słucham na tyle długo, aby rozwinąć jakąś myśl poza tym, że jest dobrze. równie dobrze jak poprzednio. duńczycy znowu mnie opętali...


lulu rouge - sing me out

nie byłabym sobą gdybym chociaż na koniec nie dodała: ach ci skandynawowie!

Tagi: Dania
20:55, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 kwietnia 2013
nieznany Arkadyjczyk

w tym roku wysyp fajnych płyt, nic tylko słuchać. jednak trochę z braku czasu nie rozpisuję się. po pierwsze nie wiem od czego zacząć, po drugie tak wiele można przeczytać w sieci, że co tu dodawać. :) dzisiejszy wpis dedykuje komuś kto nie jest ani sławny, ani popularny. oczywiście jeśli jego marzeniem jest zmiana na sławny i popularny to tego właśnie mu życzę. 

mowa o aracadian. ciekawy projekt trip-hop. miałam wrażenie, że niewiele się dzieje w tym temacie. muszę jednak zacząć szperać ponieważ chciałabym odkryć więcej tak ciekawej muzyki, którą proponuje nam arcadian. na soundcloud możecie posłuchać co tworzy. mnie ta muzyka zauroczyła. zauroczyła mnie bardzo. momentami słyszę podobieństwo do craig'a armstrong'a, szczególnie utwór, który wklejam poniżej. co oczywiście jest dużym komplementem. zachęcam gorąco do słuchania, szczególnie jeśli lubicie chilloutowo trip-hopowe klimaty.


arcadian - the illusion of spirit

fanpage: arcadian

19:42, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »