wrzuć monetę
RSS
sobota, 13 października 2012
banks!

tenisistą jest nikt inny jak... paul banks znany również jako julian plenti. dla mniej zorientowanych lub tych, którzy nie mają pamięci do nazwisk podpowiadam, że jest to wokalista zespołu interpol

banks wydał w wakacje uroczą epkę 'julian plenti lives...' czarując nas bardzo zbliżoną do interpol'u stylistyką. najbardziej emocjonalnym punktem jest utwór i'm a fool to want you - utwór dobrze znany z repertuaru franka sinatry. kolejnym jasnym punktem jest poniższy utwór. 


paul banks - summertime is coming

dobrze się słucha tego materiału dlatego też z niecierpliwością czekam na album, który będzie zatytułowany po prostu 'banks'. premiera 22 października. 

wtorek, 09 października 2012
idealny świat

w idealnym świecie dotrzymuje się obietnic więc prezentuję kolejny zespół z zielonej wyspy. nie będę was długo trzymać w niepewności, mam na myśli kodaline. zrobiło się o nich ostatnio trochę głośniej, a wszystko za sprawą wydanej niedawno ep'ki, która składa się z czterech bardzo zgrabnych utworów. do trzech z nich są już dostępne teledyski. polecam się z nimi zapoznać - wszystkie dostępne są na stronie zespołu.


kodaline - perfect world

to jeden z dwóch moich ulubionych utworów. kolejny to 'all i want', fantastyczny chociaż bardzo smutny kawałek - być może już widzieliście do niego teledysk - popłakałam się gdy oglądałam go po raz pierwszy... 

jeszcze kilka irlandzkich zespołów, a moje 'ach ci skandynawowie' będę musiała zamienić na 'ach ci irlandczycy'. ;)

Tagi: kodaline
19:56, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »