wrzuć monetę
RSS
piątek, 31 października 2008
ameryka panie!

nie będę dziś przynudzać o halołinie bo i po co? dla mnie to święto jest zupełnie niezrozumiałe. zamiast psikusów lub też słodyczy jest to jakiś powód do napicia się. jako, że należę do osób, które powodów do picia nie potrzebują wybieram domowe pielesze zamiast zatłoczonych klubów.

jeśli już miałabym wybierać między słodyczami, a psikusem wybieram te pierwsze.


bow wow wow - i want candy

bow wow wow to brytyjska grupa, która swoją świetność miała w latach osiemdziesiątych. kawałek 'i want candy' jest coverem utworu, który został nagrany w latach sześćdziesiątych przez grupę 'the strangeloves'. ciekawostką jest zapewne fakt, że perkusista david barbarossa grywał w takich zespołach jak adam and the ants, republica, a nawet maczał swoje palce w projekcie beats international.

ten kawałek odkryłam podczas słuchania radia w lastfm otagowanego jako 80s. polecam tą stacje dla osób, które mimo wszystko lubią ten okres w muzyce. poza znanymi wszystkim hitami można czasami usłyszeć jakiś nieznany smakowity kąsek.

p.s. pees nie był przewidziany w tym wpisie jednak podczas pisania do moich drzwi zapukała chmara dzieciarów, poprzebieranych oczywiście. jedyną słodycz, którą mogłam im zaoferować to ta piosenka bo raczyłam się podczas stukania w klawisze crossantem z malinami więc nie otworzyłam im. ciekawe kim są ich rodzice? pewnie to amerykanie... ;)

19:16, birdgehrl
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 30 października 2008
przesilenie?

od pewnego czasu mimo wyjątkowo dobrego humoru chodzę permanentnie zmęczona i niewyspana. doszło do tego, że w tygodniu śpię nawet do dziewięciu godzin co jest dość nietypowe. spać oczywiście lubię, nawet bardzo jednak w dni robocze jakoś mi się to nigdy nie udawało. teraz nie dość, że śpię te dziewięć godzin to przysypiam w drodze do pracy, czasem również z pracy. stanie w korkach ostatnio jest mi jak najbardziej na rękę. ;)

cranberries - dreams

istnieje jeszcze inne video do tej piosenki, ale mi bardziej podoba się to powyższe. utwór pochodzi z pierwszej płyty zespołu, na którym znajduje się jeszcze jedna znana piosenka, mianowicie 'linger'. dreams upodobali sobie filmowcy i można było ją usłyszeć w kilku filmach m.in. w masz wiadomość - jest to jedna z moich ulubionych komedii romantycznych. mam do niej duży sentyment ponieważ swojego byłego chłopaka poznałam właśnie w ten sposób, przez wymianę maili - mimo, że codziennie widywaliśmy się w szkole, a internet był czymś tak abstrakcyjnym dla reszty osób jak teraz... hmm no teraz to nie wiem, ale wyobraźcie to sobie, a niektórzy mam nadzieję są w stanie to sobie nawet przypomnieć gdy przestrzeń internetowa była w wielkich powijakach biorąc pod uwagę stan obecny, a polskich stron nie było prawie w ogóle.

miało być o cranberries, ale chyba zmęczenie robi swoje i plotę głupoty. najwyższy czas pójść spać. dobranoc.

20:45, birdgehrl
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15